אנחנו נעזור לך לבחור את הפלטפורמה הכי טובה עבורך להקמת אתר מכירות! רוצה לגלות איך ובחינם ?

3 סיבות עיקריות שבגללן כנראה עוד לא הקמת אתר מכירות באינטרנט :

1. חוסר בתקציב הקמה

2. חוסר זמן / כוח אדם לתפעול 

3. אין לך מספיק ידע טכנולוגי 

הגיע הזמן להצמיח את העסק שלך למקומות חדשים שטרם הכרת ! 
כל כך הרבה חברות מציעות את שרותיהן להקמת אתר מכירתי  , אבל אתה כבר לא יודע במי לבחור ומרגיש כמו ב"ג'ונגל" ובצדק .  למה זה קורה ? כי אתה לא מבין ממש לעומק מה הן מציעות ולכן קשה לך מאד להשוות . אף אחת מהן גם לא טורחת להציג בפנייך את כל פירוט ההוצאות השוטפות הכרוחות בניהול ,תחזוקה שוטפת ושיווק של אתר מכירות אף אחת מהן גם לא תגלה לך מהן ההוצאות הבלתי צפויות ו"המוקשים" שלא ציפית להם בתהליך הקמת האתר .

אז מה הפתרון ? 

להתייעץ עם חברה שהאינטרס היחיד שלה זה טובת העסק שלך בלבד !

מה יש לנו להציע לך ? 
אצלנו תקבל לגמרי בחינם :
שאלות נפוצות

770 אונליין הוקמה כדי לייעץ לעסקים כיצד להגדיל את המכירות שלהן באמצעות האינטרנטלשם כך גייסנו את מיטב החברות והמומחים בתחומי המסחר באינטרנט , הקמת אתרים , חנויות וירטואליות , גרפיקה ,עיצוב אתרים ושיווק דיגיטלי .אנחנו לא עוד חברה שבונה אתרים , אנחנו מייעצים ומלווים עסקים להצלחה במכירות באינטרנט תוך שימוש בכלים הכי חדשניים ומתקדמים שיגרמו לעסק שלך לעבור לאונליין בקלות . איתנו תוכל כבעל עסק לצעוד יד ביד להצלחה של העסק שלך באינטרנט.

כמו כל דבר חשוב שנדרשת בו השקעה משעותית בזמן וכסף אנחנו מאמינים שזה לא שונה בהקמת אתר מכירות לעסק שלך . לאחר שיחות ייעוץ עם מספר רב של בעלי עסקים גילינו מהן הסיבות שגרמו להם להיכשל פעם אחר פעם בניסיון למכור באינטרנט .ייעוץ לפני קבלת ההחלטה להקמת אתר מכירות היה מונע מהם את כל התסכול אותו עברו. 

הייעוץ הוא חינם כיוון שאנחנו אוהבים לעזור לעסקים להצליח באינטרנט , אבל לא רק . בסוף התהליך תקבל ואיתנו הצעות מחיר מתאימות לאחר איפיון מעמיק של העסק שלך ובדיקת התאמתו לפעילות באונליין . החלטת להתקדם עם ההצעה ? אנחנו מרוויחים . וזאת מבלי שתשלם עמלת תיווך כלשהי בדרך .

למה אתה מחכה ? 

קבל ייעוץ מקצועי עכשיו בחינם!

×
×

עגלת קניות

דילוג לתוכן