היית נותן לבן שלך לשחק עם אקדח ? את השאלה הזאת שואל כבר הרבה שנים גיל חלפי העוסק בפעילות ציבורית זה כבר 25 שנה.

 כל הרבנים שבדור ובראשם הרב עובדיה יוסף זצ"ל הזהירו את עם ישראל חילוניים ודתיים כאחד מהסכנות הרבות הנובעות משימוש בטלפון סלולרי המחובר לאינטרנט ונמצא בכיסו של כל אחד מכל חתכי האוכלוסיה ומכל הגילאים.
הרי שבכמה לחיצות פשוטות יכול הנער המתבגר למצוא את עצמו באתרים מפוקפקים, אתרים לא צנועים,  אתרים שיש בהם פריצות, ניאוף, הימורים, מבוגרים עם כוונות לא טובות ועוד… שאלתם את עצמיכם כיצד הורה שנותן לילדו את מכשיר הזה גורם את הרעה הזאת לעצמו ולילדיו ?
חכמי הדור קבעו באופן מוחלט כי אין להחזיק מכשיר שאינו כשר, אולם לטענת רוב האוכלוסיה בארץ זוהי גזירה שרוב הציבור אינו יכול לעמוד בה, הרי הצרכים הבסיסיים של: תשלומים, עבודה, דואר וכ'ו נשענים על הרשת הזאת ואילו ההורים המחפשים את המחיר הזול לא מודעים לחומרת העניין, כי הם בעצמם לא מכירים את האתרים הללו וכאן הזירה מופקרת ואין אדם בארץ שלא נכשל או נחשף למראות הללו ואפילו כדרך מקרה או אפילו כנגד רצונו, לכן החלטתנו לעשות מעשה.

כחברה העוסקת בתחום הסלולר – כ24 שנים הצלחנו לקבל מחברות הסלולר גם מחיר שלא קיים בשום תחנת שירות בארץ גם אינטרנט מסונן בחינם ברמה בסיסית וגם כמות גלישה מטורפת שכל בן נוער יכול לחלום עליו וככה היוזמה יצאה לדרך בהסכמת מורים ומחנכים והמלצת רבנים ואשי דת.

איך הצלחתם לקבל מחיר כזה ביחס לתמורה שמקבל הלקוח שבקצה ?

"כמו בעולם העסקים מדובר על כמות ומיקסום הרווחים מהפרוייקט, שעוברים ישירות ללקוח. וככה בלי יותר מידי מתווכים בלי משרדים בלי מזגנים ובלי עובדים אנו מצליחים לתת נוק אאוט גם למחיר וגם לתוצאה שבסופה כולם יוצאים נשכרים".
חשוב לציין : מדובר בסינון בסיסי בלבד. פתרון זה מיועד אך ורק למי שאין ברשותו קו כשר או קו מסונן ומפוקח בתשלום שהוא האופטימלי מבחינת ההורה.
לילד יש נשמה רכה והפגיעה הרוחנית היא אנושה כך שאין מנוס מקניית שירות זה בתשלוםלמי שיכול להרשות לעצמו.
הפתרון שלנו הוא כשירות ללקוח בחינם, ומופנה למי אין בכוונתו לקנות כזה אינטרנט ולכן עדיף סינון זה על כלום , מה גם שהדבר לא משפיע על מהירות הגלישה ואינו מורגש כלל בשימוש יומיומי והמשתמש עובד כרגיל במכשירו.

כאן זה לא נגמר: ישנם קבוצות ואצאפ פייסבוק ועוד רשתות חברתיות ששם אורבות סכנות רבות ועל כל הורה מוטלת ממש חובה!!! לקחת מידי פעם את הנייד של הילד לבדיקה בכוונה להגן עליו מזרים ומפגיעות שברובם הופכות להיות פיזיות, פשוט עלינו להסביר לו את חומרת העניין ולעשות את זה פיזית איתו ובהסכמתו.
ניתן להתנות את הבדיקה בקניית המכשיר או בסידור מוסכם אחר…

חשוב להבהיר שוב ושוב כי החשש אכן מוצדק, כמה משפחות נהרסו? כמה תלמידי ישיבות עזבו את הספר והלכו אחר ההבל ? וכמה צריך לבכות על ההשחתה שניכר לראות בהתנהגות ילדינו לאורך השנים בנפילת הדורות .

המיזם שאנו מובילים הינו ללא עלות ועל כל אחד לדעת שחברות הסלולר יכולות לתת שירות חינמי בסיסי לשנה ( עם קצת לחץ ועמידה על העיקרון. פשוט לא להרתע מנציג השירות גם במחיר של ניתוק או ניוד). לסיכום: כל כוונתנו להוביל כסטנדרט מערכת סינון, לאותם אלה שבכל מקרה יחזיקו במכשיר שאינו מפוקח וכן השירות הנ"ל אינו מיועד לאנשים שיש בידם מכשיר כשר בהכשר קו המצוי כיום.
כל הורה חייב לתת את הדעת על כך ועוד היום להצטרף לתכנית הכי זולה שאנחנו מציעים