שירות

השירות שלנו פשוט טוב ומהיר לרוב תקבל מענה כמעט בכל שעה והתייחסות מקצועית קצרה ועניינית, ללא אותיות קטנות וללא תוספות או שירותים בעלות נוספת ולא ידועה שאין לך בהם צוורך ולא בקשת אותם מלכתחילה

הסכם נאמנות

עליך להיות מחובר לתכנית שהוצעה לך לא פחות מ3 חודשים ויום אחד מרגע החיבור, אחרת תחוייב בגין עלות השירות ב49.90 ש"ח ובמידה וביצעת מהלך חד צדדי ללא התקשרות איתנו החיוב יעמוד על 99.90 עבור דמי שירות.

ביטול עסקה

בתוך 14 יום מיום ההזמנה וכאשר המוצר באריזתו המקורית ובלבד שלא נעשה בו כל שימוש ובהתאם לחוק הגנת הצרכן

אצלנו אתה בטוח

כחלק משירות וללא עלות תותקן על הקו שלך חסימה לוירוסים או לאתרים ששולחים את מיקומך או את הסטוריית הגלישה שלך לשרתים בעולם וכן חסימה לאתרים "מתחזים" שמטרתם לגנוב את פרטי האשראי שלך או לפרוץ למכשירך. כידוע אתרים שמשאירים עוגיות ריגול מאטים את מכשירך "מבזבזים" לך מנפח הגלישה ומשתמשים במשאבים של הטלפון באופן לא מבוקר ובמקרים רבים מסיימים את הסוללה שלך במהירות. לידיעתך: התקשרות מארצות אחרות במסגרת call back הינה הונאה מוכרת הגורמת לחיוב כפוי ע"י מפעיל זר בתעריפים לא ידועים. אתרים ומספרים כאלו נחסמו על ידינו למען בטחונך. ביחד עם זאת סינון זה אינו מורגש כלל במהירות הגלישה או בקו עצמו בשימוש יומיומי ורצוף. כלומר הוא קיים אך למעשה אינו קיים ואינו מורגש!

מחיר

אנחנו עוסקים כבר 25 שנים בתחום הסלולר הובלנו את מהפכת המחירים בישראל ושמנו למטרה להציע את המחיר הזול בישראל לקווי תקשורת סלולרית מכשירים מובילים וחלק מהאביזרים הנלוים אליהם.

קרא עוד על גניבת מידע ועל הפשטות שבה אפשר לפרוץ לסלולרי שלך.

לקריאה לחץ כאן

8 תגובות

  1. יניב כהן הגיב:

שירות מעולה מחיר טוב

  1. יונתן הגיב:

קיבלנו את המחירים הכי אטרקטיביים.
כל חברות הסלולר במקום אחד.
דיי שווה הבעיה היא שבחלק מהחברות המחיר הוא עד שנתיים ולא מחיר קבוע לכל החיים.
סה"כ דיי מומלץ.

  1. אשר הגיב:

שירות סה"כ טוב והמחיר שקבענו בשיחה לא השתנה ולא קפץ גם אחרי שמונה חודשים.
היום התקשרתי לחבר קו נוסף.

  1. אשר הגיב:

שירות סה"כ טוב והמחיר שקבענו בשיחה לא השתנה ולא קפץ גם אחרי שמונה חודשים.
היום התקשרתי לחבר קו נוסף.

  1. מאי גולן הגיב:

איפה הייתם עד היום? סופסוף!

  1. רונן כהן הגיב:

לא אהבתי את הבקשה לא להתנתק 3 חודשים אבל בסוף השתכנעתי כי גם יש מגוון פתרונות מכל החברות וגם מחיר סביר מאוד הכל בשירות אישי תחת קורת גג אחת.
ועוד משהו בשביל ההגינות: היתה לי חבילה אחרת באותו המחיר שהציע לי הנציג. הוא בכלל לא רצה למכור הוא התעקש ממש שאשאר בחבילה הקיימת שלי. (כל הכבוד על היושר! זה דבר שנדיר למצוא היום)

  1. לקוח שהמתין הגיב:

סהכ הם טובים לפעמים לוקח להם זמן לענות

  1. הבודק שהשווה הגיב:

ניהיה הכל קל חח פעם היו צריכים לחכות שעות ולבזבז יום שלם בתחנות שירות של החברות יוזמה טובה מאוד רק שלא פתאום תעלו מחירים כמו כל החברות השמנות!

כתיבת תגובה